Üye Listesi

ÜYE ADI

MEZUN OLDUĞU BÖLÜM

MEZUNİYET YILI

Süha ÖZKAN

Mimarlık

1967

Ahmet BERK

Mimarlık

1970

Münevver Eren ARTU

Şehir Planlama

1981

Şule Kükrer AKÜN

Şehir Planlama

1987

Esra SAVAŞAN

Psikoloji

1986

Murat ARTU

Mimarlık

1978

İbrahim Faruk ÖZKUT

Mimarlık

1973

Abdullah ÖZKALAY

Makine Mühendisliği

1978

Ahmet Süha SEVÜK

İnşaat Mühendisliği

1967

Yöneylem İstatistik

1982

Ali Galip GÜVEN

Şehir Planlama

1976

Ayşe Nihal KIZILKAYA

Şehir Planlama

1968

Beste GÜNEL

Yöneylem İstatistik

1985

Enis BARİÇ

İnşaat Mühendisliği

1967

Erkan KARASUER

Psikoloji

1985

Faruk MALHAN

Mimarlık

1971

Hamide ERTEPINAR

Kimya

1973

Macide TÜZÜN

Beden Eğitimi Öğretim Gör.

1985-2015

Ahmet Metin GER

İnşaat Mühendisliği

1967

Murat SELÇUK

Uluslararası İlişkiler

1992

Neşe KALELİ

Yöneylem İstatistik

1979

Orhan AKALP

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

1965

Umut ÜLKÜMEN

İnşaat Mühendisliği

1967

Zehra Türel SEVÜK

İngiliz Dili ve Edebiyatı

1978

Mehmet SEPİL

İnşaat Mühendisliği

1978

Emine Semra KUTLUAY

Şehir Planlama

1970

Hülya İnci ATAHAN

Matematik

1978

Zeynep GÜMRÜK

Şehir Planlama

1981

Ercüment GÜMRÜK

Mimarlık

1972

Tamer YÖNTEM

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

1974

Dursun GÖKTEPE

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

1973

Nedim CİNGÖZ

Maden Mühendisliği

1972

Hasan Nebil ERGÜN

Şehir Planlama

1976

Berrin Ertuğrul SİREİLLES

İşletme

1983

Mehmet Doruk PAMİR

Mimarlık

1960

Erkut ŞAHİNBAŞ

Mimarlık

1961

Ahmet SÖNMEZ

Mimarlık

1969

Güneş ERGÜN

İnşaat Mühendisliği

2000

Mehmet Mürşit ÇELİKKOL

Makine Mühendisliği

1979

Gülden Soyuyüce ORENGA

Kimya

1976

Eftal KÖKLÜ

İnşaat Mühendisliği

1975

Abidin Turgay URAL

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

1968

Sevil Hayriye AKALP

Sosyal Bilimler

1968

Sema Hallı KARAGÖZOĞLU

Fizik

1969

Mehmet Nuri ÇARKACI

İşletme

1967

Erhan YÜRÜT

Sosyal Bilimler

1980

Numan BALABAN

İnşaat Mühendisliği

1987

JALE EYYÜPOĞLU

Endüstri Mühendisliği

1976

Süleyman Veysi ANIL

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

1979

Mustafa Güven ERTEN

Şehir Planlama

2001

Nuşen TELLİ

Matematik

1983

Mehmet Ziya TELLİ

Matematik

1983

Mehmet ÇUHADAR

Onursal Üye

Füsün YÜRÜT

Hacettepe Fizik – Çalışan

1980

İsmail IŞIK

İnşaat Mühendisliği

1976

Gonca UYGUN

İşletme

1987

Osman Rüştı URAL

Kimya

1973

Mustafa Erol EMRALİOĞLU

Jeoloji Mühendisliği

1970

Malik AVİRAL

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

1974

Ahmet Haldun Durukan

Makine Mühendisliği

1981

Haluk Ekran Gürses

Makine Mühendisliği

1979

Şafak Alpay

Fizik

1968

Süha Kumbasar

İnşaat Mühendisliği

1980

Fatma Gülsima Baykal

Kimya Mühendisliği

1981

Müzeyyen Nilgün Pınar

İşletme

1973

Mehmet Fahri Müftüoğlu

İşletme

1982

İhsan Özalp

Makine Mühendisliği

1973

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

1991

Füsun Bumin

İşletme

1973

Erman Aras

Fizik

1981

Jale Zehra Akyel

Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği

1984

Mehmet Bülent Savaş

Makine Mühendisliği

1979

Erol Ünsal

Mimarlık

1970

Mehmet Kocair

Fizik

1982

Ufuk Bodur

Matematik

1979

Emre Hasan Saylık

Sosyoloji

1995

Tayfun Türkalp

İşletme

1979

Yasemin Şahin

Endüstri Mühendisliği

1976

Agah Şahin

Fizik

1975